Tarkibiy bo‘linmalar ro‘yxati va srukturasi

Nashr uchun talqin

 

¹

Familiyasi,
ismi, sharifi

Egallab turgan
lavozimi

 Vazifasi

e-mail 

1

Eshmatov Masrur Qurbanovich Ichki audit departamenti direktori Bank filiallarida auditorlik tekshiruvlarini o‘tkazish 

m.eshmatov@mkb.uz

2

Usmanov Sarvar Alimxodjayevich

Ichki nazorat departamenti direktor o`rinbosari

Jinoiy faoliyatdan olingan va soliqdan yashirilgan daromadlarni legallashtirishga qarshi kurashish 

s.usmanov@mkb.uz

3

Aramov Rashid Ravshanovich

1-bo`lim boshlig`i

 

r.aramov@mkb.uz

4

Bo`riyev Eshtuktar Sattarovich

2-bo`lim boshlig`i

 

e.buriev@mkb.uz

5

Ibrohimov Maqsudbek Masharipovich

Personalni boshqarish departamenti direktori

Xodimlar soni hisobini yuritish, ularni saralash, joy-joyiga qo‘yish, tayyorlash va qayta tayyorlash. Bankni malakali xodimlar bilan ta’minlash 

 

6

Maksudov Jahangir Ibragimovich

Yuridik departamenti direktori

Bankning manfaatlarini huquqiy himoya qilish 

j.maksudov@mkb.uz

7

Ochilov Sarvar Nurmanovich

Axborot xizmati rahbari

Bankning yagona axborot siyosatini yuritadi  

s.ochilov@mkb.uz

8

Tangriberdiyev Ozim Karimovich

O`quv markazi direktori

Bank tizimidagi xodimlarning malakasini oshirish  

o.tangirberdiev@mkb.uz 

9

Axmedov Jamshid Yusupovich

Tahlil va hisobotlar departamenti direktori o`rinbosari

Bank tizimidagi tahliliy materiallarni to`plab, tahlil qilish  

j.axmedov@mkb.uz

10

Sattarov Shavkat Yusufovich

Risk menejmenti departamenti direktori

Bank risklarini boshqarish orqali ko‘rilishi mumkin bo‘lgan zararni kamaytirish, kredit reytingini oshirish orqali bankning xalqaro maydondagi obro‘sini oshirish 

 

11

Nikitin Sergey Albertovich

G`aznachilik departamenti direktori

 

s.nikitin@mkb.uz

12

Raxmanov Farxod Baxramovich

Buxgalteriya hisobi va moliya departamenti direktori 

Tizimdagi buxgalteriya ishlarini muvofiqlashtirib borish  

f.raxmanov@mkb.uz

13

Mustafayev Alisher Abdulloyevich

Kredit qarorlari protsessingi departamenti direktori

 

 a.mustafaev@mkb.uz

14

Sanoyev G`olib Baxtiyorovich

Davlat dasturlari va hukumat idoralari bilan ishlash departamenti direktori

 

g.sanoev@mkb.uz

15

Komilov Qobilbek Ixtiyor o`g`li

Jismoniy shaxslarga xizmat ko`rsatishni rivojlantirish departamenti direktori

Jismoniy shaxslarga bankning barcha turdagi xizmatlarini ko`rsatish   

q.komilov@mkb.uz

16

Arutunyan Shushan Sarkisovna 

Operatsion departamenti direktori

 

 

17

Safarov Abdumajit Abduxamitovich

Ijtimoiy dastur departamenti direktori

 

a.safarov@mkb.uz

18

Talipov Mirfozil Mirzaidovich

Axborot texnologiyalari departamenti direktori

Axborot texnologiyalar, axborotlashtirish tizimlari va unsurlari xavfsizligini ta’minlash 

m.talipov@mkb.uz

19

Xarisov Rufat

Investitsiya loyihalarini moliyalashtirish departamenti direktori v.v.b.

Yuridik shaxslarga xorijiy kredit liniyalari hisobidan kredit ajratish 

20

Hamdamov Jamoliddin Abdullajonovich

Korporativ munosabatlar boshqarmasi boshlig`i

 

j.xamdamov@mkb.uz

21

Vakant

Hududiy tarmoqni boshqarish departamenti direktori

 

 

22

Isayev Kamoliddin Norbekovich

Bank xizmatlari iste'molchilar huquqlarini himoya qilish boshqarmasi boshlig`i

 

k.isaev@mkb.uz

23

Abraxmatov Ulug`bek Pardayevich

Kichik biznes va xususiy tadbirkorlik subyektlariga  xizmat ko`rsatishni rivojlantirish departamenti direktori

 

u.abraxmatov@mkb.uz

24

Yesenkulov Bekzod Raxmanberdiyevich

Monitoring va muammoli aktivlar bilan ishlash departamenti direktori

 

b.yesenkulov@mkb.uz 

25

Azlarov Abdulla Abdulxayevich

Xavfsizlik va axborotlarni muhofaza qilish departament direktori

Bank xavfsizligini, axborotlar muhofazasini ta'minlash  

a.azlarov@mkb.uz

26

Jumayev Husen Obidovich 

Ma'muriy departament direktori

 

x.jumaev@mkb.uz

27

Mirsagatov Otabek Rustamovich

Ishlarni boshqarish departament direktori

Bosh offisga zarur bo`lgan tovar-moddiy boyliklar, barcha turdagi mahsulotlarni yetkazib berish  

o.mirsagatov@mkb.uz

28

Abdusamatov Azamat Baxtiyorovich

Transformatsiya ofisi direktori

 

a.abdusamatov@mkb.uz

29

Salamov Sanjar

Xaridlar bo`limi

 

 



 

Valyutalar kursi

03.08.2021 holatiga ko’ra

Sotib olish Sotish O’zR MB
USD 10640.00 10700.00 10654.00
EUR 12200.00 13100.00 12662.36
GBR 14100.00 15200.00 14830.37
JPY 90.00 115.00 97.23

Valyutalar konvertori

 

Bank xizmatlari iste'molchilari huquqlarini himoya qilish boshqarmasi:

Telefon: +998 71 273-04-40

                1285 (ichki 1297)

 

Bo’lim rahbari:

Ilashev Alijon

 

So’rovnoma

Qaysi bank xizmatlari sizni ko'proq qiziqtiradi?