Tarkibiy bolinmalar royxati va srukturasi

Nashr uchun talqin

 

Familiyasi,
ismi, sharifi

Egallab turgan
lavozimi

 Vazifasi

Telefon (202-99-99),
e-mail 

1

Eshmatov Masrur Qurbanovich Ichki audit departamenti direktori Bank filiallarida auditorlik tekshiruvlarini o‘tkazish 

1260

m.eshmatov@mkb.uz

2

Usmanov Sarvar Alimxodjayevich

Ichki nazorat departamenti direktor o`rinbosari

Jinoiy faoliyatdan olingan va soliqdan yashirilgan daromadlarni legallashtirishga qarshi kurashish 

1271

s.usmanov@mkb.uz

3

Aramov Rashid Ravshanovich

1-bo`lim boshlig`i

 

1292

r.aramov@mkb.uz

4

Bo`riyev Eshtuktar Sattarovich

2-bo`lim boshlig`i

 

1293

e.buriev@mkb.uz

5

Ibrohimov Maqsudbek Masharipovich

Personalni boshqarish departamenti direktori

Xodimlar soni hisobini yuritish, ularni saralash, joy-joyiga qo‘yish, tayyorlash va qayta tayyorlash. Bankni malakali xodimlar bilan ta’minlash 

1020

6

Maksudov Jahangir Ibragimovich

Yuridik departamenti direktori

Bankning manfaatlarini huquqiy himoya qilish 

1170 

j.maksudov@mkb.uz

7

Ochilov Sarvar Nurmanovich

Axborot xizmati rahbari

Bankning yagona axborot siyosatini yuritadi  

1290

s.ochilov@mkb.uz

8

Tangriberdiyev Ozim Karimovich

O`quv markazi direktori

Bank tizimidagi xodimlarning malakasini oshirish  

o.tangirberdiev@mkb.uz 

9

Axmedov Jamshid Yusupovich

Tahlil va hisobotlar departamenti direktori o`rinbosari

Bank tizimidagi tahliliy materiallarni to`plab, tahlil qilish  

1152

j.axmedov@mkb.uz

10

Babayan Gevorg Sevanovich

Risk menejmenti departamenti direktori

Bank risklarini boshqarish orqali ko‘rilishi mumkin bo‘lgan zararni kamaytirish, kredit reytingini oshirish orqali bankning xalqaro maydondagi obro‘sini oshirish 

1250 

g.babayan@mkb.uz

11

Nikitin Sergey Albertovich

Moliya institutlari va bozorlari bilan ishlash departamenti direktori

 

1300

s.nikitin@mkb.uz

12

Raxmanov Farxod Baxramovich

Buxgalteriya hisobi va moliya departamenti direktori v.v.b.

Tizimdagi buxgalteriya ishlarini muvofiqlashtirib borish  

1060

f.raxmanov@mkb.uz

13

Mustafayev Alisher Abdulloyevich

Kredit qarorlari protsessingi departamenti direktori

 

 1220

a.mustafaev@mkb.uz

14

Sanoyev G`olib Baxtiyorovich

Davlat dasturlari va hukumat idoralari bilan ishlash departamenti direktori

 

1210

g.sanoev@mkb.uz

15

Komilov Qobilbek Ixtiyor o`g`li

Chakana biznesni rivojlantirish departamenti direktori

Jismoniy shaxslarga bankning barcha turdagi xizmatlarini ko`rsatish   

1310

q.komilov@mkb.uz

16

Arutunyan Shushan Sarkisovna 

Operatsion departamenti direktori

 

 1030

17

Safarov Abdumajit Abduxamitovich

Mikromoliyalash milliy tizimi loyihalarini amalaga oshirish departamenti direktori

 

1200

a.safarov@mkb.uz

18

Talipov Mirfozil Mirzaidovich

Axborot texnologiyalari departamenti direktori

Axborot texnologiyalar, axborotlashtirish tizimlari va unsurlari xavfsizligini ta’minlash 

1111

m.talipov@mkb.uz

19

Boboyev Kosim Nosirovich

Investitsiya loyihalarini moliyalashtirish departamenti direktori

Yuridik shaxslarga xorijiy kredit liniyalari hisobidan kredit ajratish 

1240

q.boboev@mkb.uz

20

Hamdamov Jamoliddin Abdullajonovich

Korporativ munosabatlar boshqarmasi boshlig`i

 

1315

j.xamdamov@mkb.uz

21

Siddiqov Shoxrux Ibragimjanovich

Hududiy tarmoqni boshqarish departamenti direktori

 

1090

sh.siddikov@mkb.uz

22

Isayev Kamoliddin Norbekovich

Bank xizmatlari iste'molchilar huquqlarini himoya qilish boshqarmasi boshlig`i

 

1295

k.isaev@mkb.uz

23

Abraxmatov Ulug`bek Pardayevich

Korporativ biznesni rivojlantirish departamenti direktori

 

1230 

u.abraxmatov@mkb.uz

24

Yesenkulov Bekzod Raxmanberdiyevich

Kredit faoliyatini ta'minlash departamenti direktori

 

1003

b.yesenkulov@mkb.uz 

25

Azlarov Abdulla Abdulxayevich

Xavfsizlik va axborotlarni muhofaza qilish boshqarmasi boshlig`i

Bank xavfsizligini, axborotlar muhofazasini ta'minlash  

1190

a.azlarov@mkb.uz

26

Jumayev Husen Obidovich 

Ma'muriy departament direktori

 

1100

x.jumaev@mkb.uz

27

Mirsagatov Otabek Rustamovich

Ishlar boshqarmasi boshlig`i

Bosh offisga zarur bo`lgan tovar-moddiy boyliklar, barcha turdagi mahsulotlarni yetkazib berish  

1280

o.mirsagatov@mkb.uz

28

Abdusamatov Azamat Baxtiyorovich

Transformatsiya ofisi direktori

 

 1080

a.abdusamatov@mkb.uz

29

Qurbanov Jamshid Hakimovich

Mehnat muhofazasi sho`basi mudiri

 

 



 

Valyutalar kursi

20.01.2021 holatiga kora

Sotib olish Sotish OzR MB
USD 10520.00 10550.00 10500.81
EUR 12200.00 13500.00 12682.88
GBR 13500.00 14800.00 14266.40
JPY 90.00 115.00 101.10

Valyutalar konvertori

 

Bank xizmatlari iste'molchilari huquqlarini himoya qilish boshqarmasi:

Telefon: +998 71 2029999 (ichki 1297)

 

Bo’lim rahbari:

Ilashev Alijon

 

Sorovnoma

Qaysi bank xizmatlari sizni ko'proq qiziqtiradi?