Tarkibiy bo‘linmalar ro‘yxati va srukturasi

Nashr uchun talqin

 

¹

Familiyasi,
ismi, sharifi

Egallab turgan
lavozimi

 Vazifasi

e-mail 

1

Norkulov Bahrom Turamurodovich Ichki audit departamenti direktori o‘rinbosari Bank filiallarida auditorlik tekshiruvlarini o‘tkazish 

 

2

Xurramov Farxod Xolboyevich

Ichki nazorat departamenti direktor o`rinbosari

Jinoiy faoliyatdan olingan va soliqdan yashirilgan daromadlarni legallashtirishga qarshi kurashish 

 

3

Aramov Rashid Ravshanovich

1-bo`lim boshlig`i

 

r.aramov@mkb.uz

4

Bo`riyev Eshtuktar Sattarovich

2-bo`lim boshlig`i

 

e.buriev@mkb.uz

5

Ageykina Dina Aleksandrovna

Personalni boshqarish departamenti direktori

Xodimlar soni hisobini yuritish, ularni saralash, joy-joyiga qo‘yish, tayyorlash va qayta tayyorlash. Bankni malakali xodimlar bilan ta’minlash 

 d.ageykina@mkb.uz

6

Pulatova Munira Shuxratovna

Yuridik departamenti direktori

Bankning manfaatlarini huquqiy himoya qilish 

 

7

Ochilov Sarvar Nurmanovich

Axborot xizmati rahbari

Bankning yagona axborot siyosatini yuritadi  

s.ochilov@mkb.uz

8

Tangriberdiyev Ozim Karimovich

Personalni o'qitish va rivojlantirish markazi direktori

Bank tizimidagi xodimlarning malakasini oshirish  

o.tangirberdiev@mkb.uz 

9

Muqimov Azamat Saidovich

Tahlil va hisobotlar departamenti direktori 

Bank tizimidagi tahliliy materiallarni to`plab, tahlil qilish  

a.muqimov@mkb.uz

10

Sattarov Shavkat Yusufovich

Risk menejmenti departamenti direktori o‘rinbosari

Bank risklarini boshqarish orqali ko‘rilishi mumkin bo‘lgan zararni kamaytirish, kredit reytingini oshirish orqali bankning xalqaro maydondagi obro‘sini oshirish 

sh.sattarov@mkb.uz 

11

Iskanov Ilxomjon Xoldorovich

G`aznachilik departamenti direktori o‘rinbosari

 

i.iskanov@mkb.uz

12

Raxmanov Farxod Baxramovich

Buxgalteriya hisobi va moliyaviy menejment departamenti direktori 

Tizimdagi buxgalteriya ishlarini muvofiqlashtirib borish  

f.raxmanov@mkb.uz

13

Mustafayev Alisher Abdulloyevich

Kreditlarni ma'qullash departamenti direktori

 

 a.mustafaev@mkb.uz

14

Sanoyev G`olib Baxtiyorovich

Hududiy va ixtisoslashtirilgan yo‘nalishdagi loyihalarni boshqarish departamenti direktori

 

g.sanoev@mkb.uz

15

Komilov Qobilbek Ixtiyor o`g`li

Chakana biznes departamenti direktori

Jismoniy shaxslarga bankning barcha turdagi xizmatlarini ko`rsatish   

q.komilov@mkb.uz

16

Abdullayev Nurbek Komiljonovich 

Operatsion departamenti direktori o'rinbosari

 

n.abdullaev@mkb.uz 

17

Safarov Abdumajit Abduxamitovich

Muammoli aktivlar bilan ishlash departamenti direktori

 

a.safarov@mkb.uz

18

Talipov Mirfozil Mirzaidovich

Axborot texnologiyalari departamenti direktori

Axborot texnologiyalar, axborotlashtirish tizimlari va unsurlari xavfsizligini ta’minlash 

m.talipov@mkb.uz

19

Mamatxonov Nodirxon Xatamxonovich

Strategiya va rivojlantirish departamenti

 

 

20

Vakant

Korporativ munosabatlar boshqarmasi boshlig`i 

 

x.niyazova@mkb.uz

21

Eshkulov Feruz Abdixalimovich

Tarmoqlarni boshqarish departamenti direktori

 

f.eshkulov@mkb.uz 

22

Hakimov Abdusolih Meliboyevich

Korporativ biznes departamenti direktori

 

 

23

Abraxmatov Ulug`bek Pardayevich

Kichik biznes  departamenti direktori

 

u.abraxmatov@mkb.uz

24

Yesenkulov Bekzod Raxmanberdiyevich

Kredit bloki

 

b.yesenkulov@mkb.uz 

25

Azlarov Abdulla Abdulxayevich

Xavfsizlik va axborotlarni muhofaza qilish departament direktori

Bank xavfsizligini, axborotlar muhofazasini ta'minlash  

a.azlarov@mkb.uz

26

Jumayev Husen Obidovich 

Ijro apparati

 

x.jumaev@mkb.uz

27

Mirsagatov Otabek Rustamovich

Ishlarni boshqarish departament direktori

Bosh offisga zarur bo`lgan tovar-moddiy boyliklar, barcha turdagi mahsulotlarni yetkazib berish  

o.mirsagatov@mkb.uz

28

Yoqubov Murodjon Valibekovich

Marketing va reklama boshqarmasi boshlig‘i

 

 

29

Salamov Sanjar Saidxadjayevich

Xaridlar bo`limi

 

s.salomov@mkb.uz 



Ichki audit xodimlari ro‘yxati


 

Valyutalar kursi

04.07.2022 holatiga ko’ra

Sotib olish Sotish O’zR MB
USD 10850.00 10905.00 10850.10
EUR 11000.00 12000.00 11344.86
GBR 12600.00 13600.00 13094.99
JPY 77.00 90.00 79.99

Valyutalar konvertori

 

Bank xizmatlari iste'molchilari huquqlarini himoya qilish boshqarmasi:

Telefon: +998 71 202-99-99

                1285 (ichki 1299)

 

 

So’rovnoma

Sayt haqida fikringiz